Chcę zobaczyć jak wiele gatunków zwierząt i roślin znajduje się w niemieckich parkach narodowych i przyrody. Bus Niemcy Polska zabierze mnie w drogę powrotną ale najpierw muszę sfotografować i sfilmować cuda natury znajdujące się niedaleko miejscowości w której się zatrzymałem.

Wybrałem transport busem , ponieważ boje się latać samolotem a przejazdy pociągiem bywają długie i mało komfortowe. Busem jedzie się szybko i jest to bezpieczny środek transportu. Pragnąłem zabrać ze sobą kamerę oraz aparat fotograficzny więc musiałem zadbać tez o to żeby nie zniszczyły się w podróży. W busach jest sporo miejsca na bagaż i nie trzeba się martwić, że nie dojedzie w całości lub nie zostanie zniszczony. „Transport Niemcy” bo tak reklamowała się firma to dobry i trafny wybór. Zadecydowała niewysoka cena bilety oraz możliwość dojazdu we wskazane miejsce.

Dziękuję za to, że są firmy przewozowe, które umożliwiają tanie podróżowanie po Europie. Dzięki nim stać mnie na spełnianie własnych marzeń i zdobywanie coraz to większej wiedzy i materiałów o przyrodzie w krajach Europy.