Naszych gości zawiezie tam firma przewozowa, która będzie przewozić pięcioma busami. Dzięki dużej ilości osób i 5 busom mamy zniżkę. Poprosiliśmy gości weselnych żeby wzięli tylko potrzebne rzeczy. Firma zadeklarowała punktualność i pełną obsługę podróżnych. Poza tym w drodze powrotnej mamy zatrzymać się na kilka godzin w Berlinie i zwiedzić jedno muzeum.

Nasz ślub odbyć się ma w tamtejszym domu ślubnym, w którym będzie uroczystość. Pięknie wystrojone wnętrze i dorożka, która zawiezie nas na wesele. Postanowiliśmy, że mimo zasobnego portfela nie będziemy szaleć. Sala weselna będzie pięknie przystrojona na niebiesko- żółto z pomarańczowymi dodatkami. Menu będzie bogate. Nasz tort weselny jest ogromny ma cztery piętra i figurkę na wierzchu. Po cichu liczymy na super prezenty. Poprosiliśmy gości o prezenty rzeczowe, ponieważ pieniądze mamy. Liczymy na udaną zabawę i niespodzianki.

Bardzo dziękujemy firmie przewozowej za obsługę gości i za ni9ezawodność. Polecamy tę firmę gdyż spisali się fantastycznie. Nasi goście nie mieli co do tego żadnych zastrzeżeń. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług.